Дорогі читачі!

Шановні колеги!

 

Звертаючись до Вас, я сподіваюся на Ваше прагнення до сучасних перетворень у нашому житті , професійній діяльності та засобах інформації, які значною мірою створюють наш світогляд.

Наш журнал на разі зазнає кардинальних змін у своїй діяльності як періодичного видання та в якості наукової продукції. Оновлено або повністю реформовано склад редакції, редакційної колегії, стиль та методи рецензування статей. До співпраці в журналі залучаються прогресивні українські та зарубіжні вчені, які мають досвід роботи в закордонних періодичних виданнях, доробок публікацій високого рівня, а головне, прагнення до підйому української науки та її дзеркала – наукових публікацій – на сучасний міжнародний рівень.

Ми розпочинаємо переведення всього процесу опрацювання Ваших наукових робіт на рейки сучасних інформаційних технологій, впроваджуємо дотримання вимог високого рівня у створенні, відборі та оформленні наукових робіт, вважаємо за необхідне розширення спектру наукових напрямків журналу та його фахового спрямування. Реформування нашого журналу включає, як необхідний щабель, входження до міжнародних наукових баз даних та отримання наукового визнання за кордоном. Слід відзначити, що успішна праця редакції журналу, починаючи з його заснування, відзнаменувалася високим вітчизняним рейтингом видання протягом останніх років (за даними Бібліометрики української науки).  Однак міжнародне визнання журналу ще попереду.  Для цього, незважаючи на важкі суспільно-політичні обставини останніх років,  наша команда продовжує наполегливо діяти.

На сторінках журналу і в особистому спілкуванні ми відкриті до дискусій щодо покращення рівня нашого видання, науково-просвітницької діяльності з метою підйому української науки і культури, яка, на жаль, зазнала тривалого і значного занепаду.

Запрошуємо Вас до співпраці!

З глибокою повагою,

головний редактор, доктор медичних наук

Алла Портниченко